لیپولیز اولترازد

لیپولیز اولترازد چیست

لیپولیز اولترازد یکی دیگر از روشهای لاغری می باشد . در بدن بیشترافراد چربی های مقاومی  به رژیم وجود دارند که با رژیم های سخت و همچنین  ورزش از بین نمی رود. لیپولیزاولترازد یک روش لاغری است که  به راحتی چربی های اضافه ای بدن را از بین می برد.این روش لاغری موجب می شود که شما بدنی خوش فرم  ومتناسبی داشته باشید همچنین با لاغری لیپولیز اولترازد می توانید رضایت اعتماد به نفس فرد بیشتری داشته باشید .

 

 

لیپولیز اولترازد روش جراحی ایمنی  است  البته شما می توانید قبل از اینکه این جراحی را انجام دهید اطلاعات و توصیه‌های لازم را در مورد لیپولیز اولترازد از پزشک خود بخواهید تا در مورد ،لیپولیز اولترازد آگاهی لازم داشته باشید و به اندام مناسب و زیبا دست یابید.

 

 

تاثیر لیپولیز اولترازد بر روی بدن

روش لیپولیز اولترازد از روشهای پیکرتراشی می باشد که آسیب  بسیار کمی را به بدن می رساند .با روش لیپولیز اولترازد چربی‌های مقاومی مانند چربی‌های اطراف ران، پهلو و غبغب به راحتی  از بین می رود . البته لیپولیز اولترازد با لیپوساکشن تفاوت هایی دارد زیرا با روش لیپولیز اولترازد چربی‌های مقاوم به رژیم و ورزش به نحو موثری کاهش می یابد .

چون درروش لیپولیز اولترازد پزشک یک برش کوچک در ناحیه مورد نظرایجاد می کند بنابراین می توان گفت روش لیپولیز اولترازد در گروه عمل‌های جراحی جزئی قرار می گیرد.

 

 

پس ازعمل لیپولیز اولترازد کاهش وزن خیلی سریع مشخص می شود ولی برای مشاهده نتیجه نهایی لیپولیز اولترازد ، چند ین هفته صبر داشته باشید چون در این چند هفته ،ذرات ریز چربی به طورطبیعی از بدن خارج می شود و کلاژن جدیدی در بدن تشکیل می شود.این روش درچندین جلسه  برای بیمار انجام می شود به طور کلی می توان گفت که درهرجلسه لیپولیز اولترازد حدود دو کیلوگرم چربی از بدن تخلیه می شود حدود ۵ تا ۱۰ سانتی‌مترناحیه درمان  کاهش می یابد. چربی انباشته و مقاوم در هر قسمت از بدن با لیپولیزاولترازد به راحتی براشته می شود وبیشتر افراد از این روش رضایت دارند .

 

 

 

لیپولیز اولترازد  مناسب  چه قسمت هایی از بدن می باشد

لیپولیز اولترازد بیشتر درفسمتهای  چانه ،زیر بغل، کمرو پشت، پهلو، باسن،ران ،زانو،شکم،مچ پا به صورت موفقیت آمیزی انجام می شود.

 

مزایای لیپولیز اولترازد در چیست

مهم ترین مزیتی که این روش  دارد این است که جراح برای تخلیه چربی تسلط کامل دارد.روش لیپولیزاولترازد از ایمنی بالایی دارد و فرد می تواند بدون هیچ نگرانی و هیچ گونه عارضه ایآن را انجام دهد. در لیپوساکشن بعد از تخلیه چربی بدن که پوست بدن در قسمت مورد نظر شل می شود .اما  درروش لیپولیزاولترازد پوست تحریک شده وباعث تولید کلاژن می شود این کلازن باعث  سفت شدن و محکم شدن پوست پیش از گذشته می شود.

 

 

 

 

 

این روش  کمترین آسیب را به  بدن می رساند وبیهوشی عمومی بیمار ورت نمی گیرد بعد از لیپولیز اولترازد ،بیمار می تواند رانندگی کند و پس از یک تا دو روز می تواند کارهای روزانه  خود را انجام دهد.. دراین روش پوست کبود نمی شود یا کبودی بسیارناچیزاست

 

 

 

چه کسانی می توانند لیپولیز اولترازد را انجام دهند

افرادی می توانند اولترازد را انجام دهند که توده بدنی‌ شان نرمال باشد واین  افراد نباید اضافه وزن  بالا یی داشته باشند و این افراد با داشتن ورزش منظم و داشتن رژیم غذایی مناسب ، تمایل دارند یک لاغری موضعی ای مثلابرای  کوچک کردن ران انجام دهند می توان گفت این روش بسیار مناسبی است

البته افرادی که با رژیم، ورزش توده‌های چربی در قسمتی از بدن خود را نتوانستن از بین این روش گزینه مناسبی است.

همچنین افرادی که در قسمت هایی از بدنشان ، چربی موضعی دارند.افرادی که دارای دارای اضافه وزن اندکی هستند برای این روش متناسب هستند.

 

 

 

لیپولیزاولترازد چند جلسه طول می کشد

در بیشتر قسمت های از بدن به یک جلسه بیشتر  نیاز ندارد .اما به طور کلی تعداد جلسات درمان مورد نیاز به اندازه و تعداد ناحیه‌های مورد نظر بستگی دارد. جراح بعد از اینکه بیمار را معاینه کرد . درجلسه مشاوره اولیه ،تعداد جلسه‌های لازم را برای اولترازد فرد مشخص می شود اما در یک جلسه پزشک می تواند تنها در سه قسمت بدن این عمل را انجام  دهد و در حدود تقریباً ۵ ساعت زمان لازم است.

 

 

 

اقدامات لازم قبل از لیپولیز اولترازد

قبل ازهر کاری پزشک ابتدا در جلسه مشاوره تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. در این جلسه جراح تمام اقدامات لازم پیش از انجام اولترازد را به بیمار توضیح می دهد ، قبل از عمل  بهتر است از داروهای ضدالتهاب، امگا ۳ و ۶ و ویتامین ث مصرف نکنید. تا باعث کبودی پس از عمل لیپولیز اولترازد  کمترشود

 

 

http://sarms.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *