لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو و ران امروزه در بین جراحی های پیکرتراشی زیاد مورد استفاده قرار میگیرد ، لیپوماتیک صرفا جهت تخلیه چربی به دلیل اضافه وزن نمیباشد بلکه در مواردیبرای کوچک کردن بخشی از بدن به کار برده میشود تا شخص به اندام مورد نظر خود برسد. لیپوماتیک بازو یکی از مواردی می باشد که در رسیدن به اندامی مناسب تاثیر بسزایی دارد.
برخی از قسمت های بدن دارای بافت سختی میباشد ، یکی از نواحی که دارای بافت سخت بوده بخش بازوها می باشد .در برخی از موارد شخص با انجام ورزش های سنگین هم نتوانسته تناسب اندام و کاهش چربی های بازو را انجام دهد در چنین مواقعی نیاز است شخص از روش لیپوماتیک استفاده نماید .
در برخی از اشخاص به دلیلی مسائلی مانند وراثت دارای بازوهای بزرگی هستند ، و بازوی آنها پرچرب است ، این مورد می تواند برای آنها آزار دهنده باشد بنابراین شروع میکنند به انجام تمرینات سخت ورزشی، در اغلب موارد به دلیل سر سخت بودن چربی این نواحی انجام فعالیت های فوق نتیجه ای را نخواهد داشت و از بین رفتن چربی بازوها به شکل اصولی انجام نمی شود در نتیجه شخص باید به دنبال راه کارهای دیگری برای آب کردن چربی این نواحی باشد.

گرچه جراحی لیپوماتیک بازو یک جراحی زیبایی به شمار می آید ، اما اشخاص می توانند جهت رسیدن به تناسب اندام و ایجاد کردن بازوهای خوش فرم و زیبا از جراحی لیپوماتیک بازو بهره مند شوند .جهت خلاص شدن از چربی های اضافه ای که در نواحی بازوها وجود دارد می توان از روش نوین و جدید لیپوماتیک استفاده کرد و برای همیشه به اندامی ایده آل رسید.
پس از جراحی لیپوماتیک بازو نه تنها چربی ها از بدن خارج میشود  بلکه بافت پوست جوان و تازه تر می شود و شخص احساس خوبی را در هنگام لباس پوشیدن دارد.

نحوه عمل لیپوماتیک بازوها

اشخاصی که دارای بازوهای پهن و گوشتی هستند بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک هستند ، انجام جراحی لیپوماتیک بازو در بین زنان رواج زیادی دارند، انجام این جراحی توسط پزشک جراحی زیبایی قابل انجام است و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی زیبایی مراجعه نماید هیچ نوع خطری را برای وی به وجود نمی آورد ، بلکه از نتیجه کار پس از انجام عمل لیپوماتیک بسیار خرسند می شود .
در عمل لیپوماتیک بازو چربی این ناحیه تخلیه و تا حد ممکن پوست بازو لیفت داده میشود، در واقع هم چربی ها تخلیه شده و هم لیفت پوست بازو صورت می گیرد .
از مزیت های لیپوماتیک به تزریق چربی استخراج شده میتوان اشاره کرد ، پس از تخلیه چربی ها به دلیل اینکه در این روش آسیبی به چربی ها وارد نمی شود می توان چربی های استخراج شده هم در نواحی که مورد نیاز است تزریق نمود.
علت اینکه می توان چربی ها را پس از لیپوماتیک تزریق کرد ، نسوزاندن چربی ها میباشد ، زیرا در این روش چربی ها فقط شکسته می شوند بنابراین می توان به نواحی مختلف بدن منتقل شوند.

لیپوماتیک بازو چگونه انجام میشود ؟

نحوه انجام لیپوماتیک بازو همانند دیگر بخش های بدن میباشد تنها تفاوتی که دارد این است که شاید کانولای مخصوص برای دست ها استفاده شود.زمانی که پزشک در قسمت بازو علامت های استخراج چربی را نشانه گذاری میکند باید دقت داشته باشد تا چربی ها به صورت یک دست از بازوها خارج شود.

 

مزایای لیپوماتیک بازو

زمانی که شما لیپوماتیک بازو را انجام می دهید. بلافاصله افتادگی و پوست شل و افتاده شما برطرف خواهد شد و چربی هایی که که به صورت ناموزون در دست ها آویزان بودند از بین خواهد رفت. لیپوماتیک بازوها باعث می شود پوست بازو لیفت شود .اما چربی ها در قست بازو کاملا قابل برگشت هستند که شما باید دقت باشید که با تغییر در سبک زندگی نگذارید دورباره به آن دچار شوید.

بعد از لیپوماتیک بازو

گن های مخصوص را به صورت منظم استفاده کنید
تورم و کبودی ها ی بعد از جراحی غیر عادی نمیباشد و بعد از مدتی رفع میگردد.
تا جای ممکن از بازو کمتر استفاده کنیدتا بهبودی شما سریع تر شکل بگیرد .
زخم های خود را شست و شو دهید تا موجب عفونت نگردد..
متخخص شما می تواند برای از بین بردن چربی ها به روش لیپوماتیک شما را کمک کند .

مزایای لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران یکی از جراحی رایج در زیبایی اندام میباشد که به علت اهمیتی که افراد به ظاهر و زیبایی بدن خود می­دهند به یکی از محبوب ترین انواع جراحی زیبایی تبدیل شده است. در بیشتر مواردی که بیمار پس از رعایت رژیم غذایی شدید و انجام دادن تمرینات ورزشی سنگین نمی­تواند به نتیجه دلخواه برسد، روش های مختلف جراحی های لاغری را جستجو میکند. لیپوماتیک یک روش جراحی جدید برای لاغری است. مزایای لیپوماتیک ران به شرح زیر می­باشد:

یک روش ایمن، و کارامد است که انجام آن کار سختی نیست
دوران بهبود کوتاه مدتی را بعد از جراحی دارد.
بیمار به سرعت بهبودی را پیدا میکند
عوارض کمتری نسبت به دیگر روش ها دارد.

قسمت داخلی ران

قسمت­های داخلی ران برخی از زنان به علت چاقی به ران پای دیگر مالیده میشود و باعث التهاب پوست این ناحیه می­شود. لیپوماتیک می­تواند به رفع این مشکل کمک کند، یا حداقل آن را برطرف کند. چاقی قسمت­های داخلی ران می­تواند مشکلات متعددی را در خصوص سائیدگی پوست این ناحیه ایجاد کند و حتی بر نحوه راه رفتن افراد تاثیر زیادی را داشته باشد.

 

https://jarahizibaie.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *