پروتز سینه دکتر رضا حسامی

جراحی سینه

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران باید دارای برخی از ویژگی ها باشد وهمه ی مراقبت های قبل از پروتز سینه و مراقبت های پس از پروتز سینه را در اختیار بیمار قرار دهد و عوارضی که امکان دارد پس از پروتز ایجاد شود  را به بیمار گوشزد کند.

یکی دیگر از خصوصیات جراح که خیلی مهم است مهارت وتجربه جراح است به همین علت است که بیان می شود پیش از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه وتخصص  بهترین جراح سینه در تهران  مطمئن شوید.

از دیگرخصوصیات بهترین جراح سینه در تهران این است که پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های مورد نیاز  را انجام می دهد و بسته به نیاز و وضعیت  بیمار پروتز را انتخاب می کند.

بپیش از جراحی زیبایی سینه  توصیه می شود که نمونه کارهای بهترین جراح سینه در تهران  را مشاهده نماییدو بهترین جراح سینه در تهران که  با روش های روز دنیا درجراحی زیبایی سینه اشنایی دارد برای جراحی سینه خود انتخاب کنید زیرا جراح سینه با تجربه وماهر از پروتزها و برش های متفاوتی استفاده می کنند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل خود انجام شود.

اینکه برش های سینه چگونه باشد و چه پروتزی برای بیمار مناسب است باید توسط بهترین جراح سینه در تهران  به شما پیشنهاد داده شود و براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای بیمار انتخاب کند.

انجام پروتز سینه مناسب چه کسانی است

زنان برای افزایش حجم سینه و یا کاشت مجدد سینه از دست رفته، تحت جراحی عمل پروتز سینه قرار می گیرند. این جراحی در اندام آن ها، زیبایی مناسبی را به وجود می آورند  و اعتماد به نفس از دست رفته زنان مبتلا به سرطان سینه را دوباره برمیگرداند

جراحی پروتز سینه مناسب افراد ی است که حتما سن ۱۸ سال تمام را داشته باشند ، بنابراین حداقل سن پروتز ۱۸ سال تمام می باشد .

جراحی زیبایی سینه بسته به نوع جراحی که فرد می خواهد انجام دهد با روش های متفاوتی انجام می شود ، یکی از این روشها پروتز سینه است که جراح باید با دقت و توجه لازم وبه درستی  جای پروتز سینه را در بدن تعیین نماید وبا آناتومی سینه کاملا آشنا باشد تا درهنگام قرارداد پروتز سینه در پشت بافت و عضله با مشکلی مواجه نشود.

لیفت سینه

با توجه به نوع جراحی سینه که بیمار انجام می دهد، این جراحی در زیبایی  فرد تاثیر بسزایی دارد. میزان رضایت بیماران از جراحی سینه معمولا بالا بوده و بلافاصله بعد از عمل نتیجه مشخص می شود. به طور کلی اثرات جراحی سینه بزرگ کردن سینه های کوچک (عمل پروتز سینه)،کوچک کردن سینه های بزرگ،بالا بردن سینه است.

جراح سینه خوب

جراحی سینه که اصطلاح علمی آن breast surgery  می باشد، از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی میباشد که قادر است با رفع عیوب سینه تاثیر بسزایی در رفع مشکلات سینه بانوان و آقایان داشته باشد.

جراحی سینه نه تنها در میان بانوان بلکه در میان آقایانی نیز که سینه های بزرگی دارند انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی میگویند و می توان با روش اولترازد ژنیکوماستی هم این کار را انجام داد.

عمل جراحی سینه که متداول است

۱.جراحی سینه کوچک کردن: کوچک کردن سینه های بزرگ
۲.بزرگ کردن سینه های کوچکتر از حد نرمال با استفاده از پروتز سینه
۳.اصلاح تفاوت اندازه ی سینه ها به خصوص در افرادی که بافت یکی از پستان ها برداشته شده با استفاده از پروتز سینه
۴.ماستوپگسی یا لیفت سینه یا همان بالا کشیدن سینه های افتاده
۵.ژنیکوماستی: جراحی سینه مردان و یا جراحی کوچک کردن سینه آقایان

نکاتی که بیماران در ارتباط با انجام جراحی سینه باید بدانند

  • سلامتی عمومی این افراد باید در حد قابل قبول و خوب باشد. عمل جراحی سینه برای فردی که مشکلات زمینه‌ای مانند قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی  و… دارد و این مشکلات بررسی و کنترل نشده‌اند می‌تواند خطرناک باشد.
  • در افراد بالای ۳۵ سال و در صورت وجود سابقه فامیلی یا شخصی در سن پایین‌تر بهتر است قبل از عمل ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.
  • قرص ضد بارداری در فاصله دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه نباید مصرف شود.
  • استعمال هر نوع دخانیات روی کیفیت زخم اثر منفی دارد.
  • در یک هفته اول بعد از عمل جراحی حرکات بازوها و تنه نباید شدید و ناگهانی باشد اما محدودیت حرکت وجود ندارد و شما می‌توانید راه بروید و کارهای روزمره را به آرامی انجام دهید.

https://drhessami.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *