کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران  کاملا  همانند به کاشت موی سر انجام می شود ، اما کاشت ریش برای پزشکان از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است زیرا پزشک باید در صورت فرد این کار راانجام دهد.

در کاشت ریش پزشک باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت کامل داشته باشد. در صورتی که به این موارد توجه کنید این کاشت  بسیار دقیق و طبیعی به نظر می رسد.

کاشت ریش در تهران

پزشک بعد از اینکه فولیکول های مو را از نواحی  مشخص برداشت کرد آنها را ازهم جداسازی می کند و درسطح صورت فرد شکاف های بسیار ریزی در جهت رویش موها ایجاد می کند تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر با سوزن های بسیار ریز و نازکی بدون آنکه به پوست فرد آسیبی برساند پیوند زده می شود.

علل ریزش ریش درافراد چیست

-یکی ازعلل ریزش مو عوامل فیزیکی هستند این عوامل شامل سوختگی ،به دلیل ضربه ،بریدگی ، عمل های جراحی ،جای زخم ،جای اسکار است.

– طاسی که ازابتدا به صورت  ارثی ،مادرزادگی برای فرد وجود دارد.

کاشت معمولا با تکنیک های SUT و FUE انجام می شود که در آن هیچ عوارض جانبی  برای فرد به همراه ندارد.

مزایای کاشت ریش درتهران به روش  FUE ،SUT چیست

-بعد از کاشت ریش و سبیل با ظاهری کاملا طبیعی در فرد رشد می کند.

-یکی از مزیتهای این روش هزینه مناسب کاشت در ریش و سبیل می باشد.

-بعد از کاشت ریش  شما می توانید ریش یا سبیل خود را از ته بتراشید ،بلند کنید و یا پیرایش کنید .

کاشت ریش در تهران

-این تکنیک ها در کاشت ریش  عوارض خطرناکی برای فرد ندارد و کاشت ریش به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون بیهوشی در بدن فرد انجام می گیرد.

-لکه لکه نشدن ریش بعد از کاشت ریش در تهران

-شما فقط با یک بار کاشت ریش در تهران و بدون نیاز به دارو به نتیجه دلخواه  خواهید رسید.

-تهاجم این عمل حداقل است و هیچ اثر جانبی بعد از کاشت ریش برای فرد ندارد.

روش‌های کاشت ریش در تهران چگونه است

کاشت ریش با روش‌FUT

یکی از روش‌های کاشت ریش در تهران برای افراد روش FUT است که به این روش برداشت نواری یا روش نواری نیزمی گویند . در این روش یک نوار ازمو ازمحل اهداکننده سرافراد برداشته می شود در این روش گرافت‌های کوچک که هر کدام شامل ۴ تار مومی باشد  تقسیم می‌شود.

 کاشت ریش در تهران

این مینی گرافت‌ها  معمولا در ناحیه مورد نظر درریش کاشته می‌شود واین موها مانند دیگر موهای مختلف بدن  رشد می‌کند. این عمل تحت بیهوشی موضعی برای فرد انجام  می شود و پزشک ۴ تا ۸ ساعت  برای این عمل به زمان نیاز دارد .البته  این مدت زمان به تعداد گرافت های پیوندی که برای هرفرد استفاده می شود بستگی دارد.

کاشت ریش در تهران با روش FUE

روش دیگر  کاشت ریش روش FUE است موی پیوندی برای ریش از سر فرد  گرفته می‌شود. مزیت این روش در این است که در محل اهداکننده اسکاری برروی سر فرد ایجاد نمی‌شود. از آنجایی که هیچ کس نمی خواهد در صورت خود اسکاری ایجاد شود برای کاشت ریش از روش FUE استفاده می کند.

 زمانی که فرد از روش FUE برای کاشت ریش که توسط بهترین متخصص پوست و مودر تهران انجام می شود استفاده می کند نتایج حاصل در این روش کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد و کسی متوجه کاشته شدن ریش در صورت  فرد نمی‌شود. درپیوند سبیل علاوه بر این که ظاهر صورت زیباتر می شود  بلکه به بیماردر بازیابی اعتماد به نفسش نیز کمک می‌کند.

-کاشت ریش در تهران با روش SUT

این روش پیوند مو که باید توسط متخصص پوست و مو انجام شود یک روش کاشت  طبیعی و قابل رشد برای موی سر ،ریش ،ابرو و مژه برای افراد است که تراکم بسیار بالا خواب و خط رویش بسیار طبیعی را بعد از پیوند برای فرد به وجود می اورد.

 کاشت ریش در تهران

در این روش نیازی به کوتاهی موهای شخص نبوده و شما بعد از پیوند می توانید تراکم موهای کاشته شده را در همان روزاول مشاهده کنید. زیرا با این روش موها تا بلندی ۱ سانتی متری پیوند زده می شود.

کاشت ریش در تهران برای چه کسانی مناسب است

۱-افرادی که به دلایل ژنتیکی ریش و سبیل آن‌ها رشد  نداشته است ویا این افراد ریش کم‌پشت دارند و یا قسمتی از ریش آنها  خالی است می توانند کاشت ریش در تهران را انجام دهند.

۲-افرادی ریش آن‌ها به دلیل زخم ، سوختگی و یا بخیه دیگر رشد نمی کند و با این عمل علاوه بر رویش دوباره ریش‌ها  شما می توانید جای زخم و سوختگی را بپوشانید.

۳-افرادی که ریش های مرتبی ندارند و به اصطلاح ریش هایی به صورت  پراکنده‌ دارند و تمایل دارند خط ریش مرتبی داشته باشند.

از چه قسمتی از بدن موها ی ریش برداشته می شود

مانند پیوند مو برای سر، موهای لازم  برای کاشت مو صورت ازپشت سر و یا از موی دو طرف سر برادشته می شود.

انتخاب اینکه کدام منطقه از موهای پیوندی برای فرد مفید است بستگی به این دارد که چقدر موی آن قسمت به موی صورت  فرد نزدیک تر است . گاهی اوقات موی پشت سر و گاهی اوقات موی قسمت جانبی سر برای کاشت ریش در تهران مناسب تر است.

در بیشتر افراد موهای استفاده شده از پشت سر بیشترین نزدیکی را به موهای چانه و گونه های جلویی افراد دارد در حالی که موهای پیوندی از طرفین سر بهترین انتخاب برای خط ریش و ریش های گونه های کناری هستند.

مدت دوام کاشت ریش درتهران

انجام  کاشت  پس از پیوند به صورت  دائمی  است و بعد از کاشت ریش  ریش ها به طور معمولی مانند موهای دیگر سرو بدن رشد می کنند. علاوه بر این، موهای پیوند شده را می توانید مانند دیگر موهای صورت خود، بتراشید.

 در آخر باید گفت که معمولا برای کسانی که اقدام به کاشت سبیل می کنند حدودا بین ۵۰۰ تا ۱۰۰ گرافت مو در کاشت سیبیل نیاز می باشد  که این کار باید توسط بهترین متخصص پوست ومو در تهران انجام شود و برای کاشت ریش در تهران بین ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ گرافت در کاشت ریش در تهران استفاده می شود و این میزان با توجه به اندازه سطح صورت افراد و میزان طاسی و کم مویی  فرد متغیر می باشد.

آیا کاشت ریش  در تهران به همراه درد است

کاشت ریش تا حد کمی برای فرد ایجاد درد و ناراحتی  می کند و بنابراین متخصص پوست ومو می تواند با استفاده از بی حسی، این عمل را کاملا بدون ایجاد درد برای بیمار انجام دهد.

مراقبت های لازم  بعد از کاشت ریش

بعد از کاشت ریش، دستورات پزشک  خود  را به دقت اجرا کنید تا زودتر به بهبودی برسید. اگر می خواهید پس از عمل در سریع ترین زمان ممکن بهبودی پیدا کنید و نتایج عمل شما ماندگارشود  و هیچ مشکلی پیش نیاید، باید دستورات پزشکی خود را به دقت انجام دهید. از جمله اینکه پوست سر و به ویژه ناحیه اهدا کننده فولیکول های مو تا حد امکان پیش از عمل، تمیز و پاکیزه نگه دارید. در اینجا به برخی از مراقبت های لازم بعد از کاشت ریش اشار شده است

-بعد از کاشت  شب ها تا مدتی  به صورت صاف و رو به پشت بخوابید و از خوابیدن به روی پهلوها و یا روی شکم خوداری کنید.

-ناحیه مورد نظر را تا می توانید تمیز نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *